SEO Hizmeti

Google'da üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz?SEO

Seo kelimesi Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden gelir.Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonudur. Arama Motoru Optimizasyonu'nun amacı web sitesinin arama motorlarında özellikle de Google'da üst sıralara çıkmak dolayısıyla da firmanın veya ürünlerin bilinirliğini arttırmaktır. Vizyonkod olarak firmanızın Google'da üst sıralarda çıkması için gerekli Seo çalışmalarını ayrıntılı olarak yapmaktayız. Seo çalışmaları sonucunda firmanızın internet ortamındaki yükselişini grafiklerle raporlayarak sizlere sunmaktayız.

Seo Neden Gereklidir?

Eğer bir websiteniz varsa ve gelir kazanmayı düşünüyorsanız mutlaka sitenizin tanıtımını yapmanız yani kullanıcılara ulaşmanız gerekir. Bu tanıtımı yapabileceğiniz kanallar kabaca;

Google AdWords Reklamları: Google reklamları ile müşterilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve websitenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Ancak elinizi cebinize atmaktan çekinmemeniz gerekir. Her reklam kanalında olduğu gibi AdWords reklam yönetimi de sizin için maliyetli olacaktır.

Facebook Reklamları: Özellikle üye kazanımı için tercih edilen Facebook reklamları da, en az AdWords kadar maliyetlidir. Bir süre kesenin ağzını Facebook için de açmanız gerekir yani…

Diğer sosyal medya kanalları: Twitter ve Linkedin’e reklam vermek için oldukça güçlü olmalısınız. AdWords ve Facebook’a göre oldukça pahalı olan bu iki firma, gelişi güzel açılan reklamlar ile canınızı oldukça sıkabilir.

Satış ortaklığı: Reklam kanalları arasında nispeten en az maliyetli olan kanal: Satış ortaklığı yani affiliate kanalıdır. Ancak unutulmamalıdır ki bu pazarlama yöntemi ile oluşacak satışlardan komisyon vermeniz gerekecektir.

Offline reklamlar: Televizyon, gazete ve dergilerde yayınlayacağınız reklamların geri dönüşleri oldukça uzun zaman alır ve cebinizden oldukça yüksek bedeller çıkar.

İster yeni kurulan bir firma olun isterseniz bir e-ticaret devi, düzenli SEO çalışmanız için mutlaka seo danışmanlığı hizmeti almalısınız. Reklam bütçelerinizin çok altında bedeller ile dönüşüm oranlarınızı maksimize edebilir, internet dünyasındaki kalıcılığınızı perçinlemiş olursunuz. Unutmayın ki, organik sonuçlardan gelen müşteriler, hem marka bilinirliğinizi hem de satışlarınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar arttıracaktır.